Devėtos Durys Iš Norvegijos, Vartotojų Atsiliepimai Ir Kur Rasti Lietuvoje?

Sveiki, mieli skaitytojai. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl vis daugiau žmonių renkasi pirkti naudotas duris iš Norvegijos, ir kokia nauda slypi šiame pasirinkime. Iš pirmo žvilgsnio, galbūt nesvarbu atrodo, kokios durys atskiria mūsų namus nuo lauko pasaulio, tačiau šis sprendimas gali turėti ilgalaikį poveikį tiek mūsų kasdienybei, tiek aplinkai. Vartotojai vis labiau vertina ekologiją ir nori prisidėti prie tvarumo, todėl renkasi perdirbtas arba antrinio panaudojimo produktus, tokius kaip devėtos durys, kurios ne tik padeda sumažinti švaistymą, bet ir leidžia išvengti didelio resursų sunaudojimo naujai gamybai. Be to, tai taip pat yra protingas finansinis sprendimas, nes devėtų durų kaina gali būti žymiai mažesnė negu naujų – pavyzdžiui, durų kainos svyruoja nuo vos kelių dešimčių iki keleto šimtų eurų, priklausomai nuo būklės ir gamintojo. Taip pat ne mažiau svarbu yra unikalumas – senovinės durys gali suteikti namams išskirtinio charakterio. Straipsnyje taip pat dalinsimės žmonių atsiliepimais, kurie parodo, kaip vartotojų patirtis gali įtakoti kitų žmonių apsisprendimą, ir pateiksime patikimus šaltinius, kuriuose Lietuvoje galėsite įsigyti kokybiškų naudotų durų iš Norvegijos. Pasinerkime į antrinio panaudojimo durų pasaulį ir sužinokime, kaip jis gali prisidėti prie mūsų gyvenimo kokybės bei aplinkosaugos.

Kodėl devėtos durys iš Norvegijos yra populiarios

Prieš keletą metų dauguma mūsų galbūt nė neįsivaizdavo, kad devėtos durys iš Norvegijos taps tokios populiarūs sprendimai mūsų namams. Tačiau šiandien vis dažniau namų savininkai renkasi ne tik naujas, bet ir anksčiau naudotas duris iš Šiaurės Europos valstybės. Šiandien išnagrinėsime, kodėl taip yra ir kokie pagrindiniai veiksniai skatina žmones imtis tokio pasirinkimo.

Kokybės ir kainos santykis

Vienu svarbiausių veiksnių, kodėl devėtos durys iš Norvegijos mėgstamos, yra puikus jų kokybės ir kainos santykis. Dėl to, kad šios durys jau buvo naudojamos, jų kaina yra ženkliai mažesnė už naujų prekių kainą. Visgi, norvegų statybos produktai žinomi dėl savo kruopštaus apdirbimo ir aukštos kokybės medžiagų. Taigi, klientai gauna geros būklės produktą už daug patrauklesnę kainą.

Norvegiškos prekės vardas

Norvegija ilgą laiką turi gero gamintojo reputaciją daugelyje pramonės sektorių. Dėl šios priežasties, net ir devėtos prekės iš šios šalies vis dar išlaiko aukštą vertę pirkėjų akyse. Durų atveju – jos dažnai yra daromos iš aukščiausios kokybės medienos, turinčios patvarumą bei estetiką, kurios ieško klientai.

Ekologiškumo aspektas

Ekologiškumas šiandien yra viena iš pagrindinių vartotojų nuostatų, o perdirbimas ir antrinio naudojimo skatinimas tampa vis svarbesnis. Rinkdamiesi devėtas duris, žmonės prisideda prie atliekų mažinimo ir tvarumo skatinimo. Be to, natūralios medienos durys yra ekologiškesnės nei plastikinės ar metalinės, todėl tai yra pranašumas, vertinamas sąmoningų vartotojų.

Praktinis pritaikymas namuose

Pirkdami devėtas duris iš Norvegijos, klientai dažnai susiduria su plačiu jų pritaikomumu. Jos gali būti įmontuotos įvairiose namų erdvėse nuo vidinių iki lauko erdvių. Be to, senovinės durys suteikia unikalų stilių ir charakterį namų interjerui. Dažnai jos būna ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus elementas, kuris praplečia interjero galimybes.

Kaip prisideda prie interjero įvairovės

Devėtos durys gali būti stilingas akcentas skirtingo dizaino namuose. Nuo modernios estetikos iki rustikalaus stiliaus, autentiškas naudotų durų atrodo gali suteikti asmeninį charakterį kiekvienam interjerui. Be to, dažnai galima pasitaikyti retas ar senovines duris, kurios suteikia išskirtinumą ir prabangą.

Svarbu pabrėžti, kad nors konkrečių kainų nurodyti negalime, vis dėlto galima stebėti tendencijas, jog devėtos durys iš Norvegijos kainuoja žymiai mažiau nei naujos, iš tos pačios ar kitų šalių atvežtos durys. Investuojant į tokias duris, galima ne tik sutaupyti, bet ir gauti unikalų ir aukštos kokybės produktą.

Vartotojų atsiliepimų svarba renkantis produktus

Sprendžiant, ar įsigyti tam tikrą prekę, dažnai ieškome patarimo ir atsiliepimų, kurie padėtų mums priimti apgalvotą sprendimą. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl vartotojų atsiliepimai yra tokie svarbūs ir kaip jie gali padėti potencialiems pirkėjams.

Teigiami ir neigiami komentarai

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į teigiamus, bet ir neigiamus vartotojų atsiliepimus. Teigiami atsiliepimai dažnai rodo produkto stipriąsias puses, o neigiami – atskleidžia trūkumus ar galimas problemas, su kuriomis galite susidurti. Taip pat neigiami komentarai gali išryškinti konkretų pardavėjo trūkumus, tokie kaip prasta klientų aptarnavimo kokybė ar ilgi pristatymo terminai.

Medžiagų kokybė ir produkto funkcionalumas

Komentarai apie medžiagų kokybę yra svarbūs, nes jie parodo, ar produktas yra patvarus ir ar atitinka pirkėjų lūkesčius. Pavyzdžiui, jei vartotojas nurodo, kad medžiaga yra storesnė nei tikėtasi, tai gali būti naudinga žinia kitiems, kurie nori nusipirkti ilgaamžišką produktą. Tuo pačiu metu funkcionalumo komentarai suteikia aiškumo apie tai, kaip produktas veikia kasdieniame naudojime, ar yra lengva juo naudotis, ar atitinka nurodytus parametrus.

Pirkėjų patirtis su pardavėjais

Vartotojų patirtis su pardavėjais taip pat yra lemiamas veiksnys renkantis prekes. Atsiliepimai dažnai apima informaciją apie pardavėjo teikiamą aptarnavimą, prekių pristatymo greitį ir grąžinimo procesą. Tai yra svarbūs aspektai, nes net ir perkant aukštos kokybės produktą, bloga patirtis su pardavėju gali sugadinti visą pirkimo patirtį.

 • Vartotojų atsiliepimai padeda suprasti produkto kokybę.
 • Komentarai apie funkcionalumą rodo, ar produktas atitinka kasdienius poreikius.
 • Pardavėjų aptarnavimo kokybė yra svarbus aspektas renkantis, kur pirkti.

Šiandieninėje rinkoje kainų svyravimai yra įprastas reiškinys, todėl tikslių kainų nurodyti negalime. Vis dėlto, vartotojų atsiliepimai dažnai pateikia bendrą kainų tendenciją ir to produkto vertinimo santykį su kaina. Tai padeda potencialiems pirkėjams įvertinti, ar prekės kaina atitinka jos vertę.

Atsiliepimai yra neatsiejama pirkimo proceso dalis ir suteikia vertingos informacijos, reikalingos priimant sprendimą. Juo labiau, kad šiandien po ranka turime tiek daug informacijos šaltinių – svarbu išmokti ją filtruoti ir naudoti sau naudingai.

Kur ieškoti devėtų durų iš Norvegijos Lietuvoje

Norėdami įsigyti devėtų norvegiškų durų Lietuvoje, yra keletas patikrintų būdų, kurie gali padėti rasti būtent tai, ko ieškote. Norvegija, kaip ir Lietuva, yra šaltis, praturtėjusi savo tradicijomis ir,kultūra, įskaitant ir durų gamybą. Todėl norvegiškų durų pasiūla Lietuvoje yra pakankama norint įgyvendinti savo poreikius. Apsvarstykite šias galimybes, kurias išsamiai aprašysime žemiau.

Senovinių daiktų parduotuvės

Neretai devėtų daiktų ar antikvarinių baldų parduotuvėse galima rasti importuotas prekes iš šiaurės Europos, įskaitant Norvegijos duris. Tokiose parduotuvėse prekiaujama unikaliais, jau turėjusiais savininką, baldais ir interjero elementais. Lankantis šiose parduotuvėse, verta atkreipti dėmesį ne tik į durų būklę, bet ir į jų autentiškumą, kadangi būtent senovinių daiktų parduotuvėse dažnai galima rasti rankų darbo duris, kurios ne tik atneš nors šiokių tokių Norvegijos vėjo į jūsų namus, bet ir bus kokybiškas pasirinkimas ilgam laikui.

Internetinės prekyvietės

Interneto platybėse yra begalė skelbimų, prekių ir aukcionų svetainių, kuriose galima rasti įvairiausių durų, taip pat ir iš Norvegijos. Skelbimų svetainėse patogu yra tai, kad galima naudoti išplėstinės paieškos filtrus pagal reikiamus kriterijus, tokius kaip durų dydis, medžiaga, spalva ar kaina. Be to, dažnai galima pamatyti ir prekės nuotraukas, todėl galima įvertinti durų būklę dar iki susitikimo su pardavėju.

Socialinių tinklų grupės

Socialinėje erdvėje veikia įvairios nariams skirtos grupės, kuriose bendruomenės dalinasi informacija apie parduodamus ir perkamus daiktus. Tokiose grupėse neretai galima rasti asmenų, kurie galbūt grįžo iš Norvegijos ir parduoda atsivežtus baldus. Būtent tokiose grupėse galite susirasti ne tik duris, bet ir knyptauti geras patirtis iš buvusių Norvegijos gyventojų.

Aukcionų svetainės

Aukcionuose kartais pasitaiko retų ir vertingų rinkinių, įskaitant duris iš Norvegijos. Dėmesys turėtų būti skiriamas aukciono sąlygoms ir prekės aprašymui. Tokiose svetainėse svarbu būti atsargiems ir neperkainoti durų vertės, kadangi aukciono aštroje atmosferoje lengva užsikabinti ir mokėti daugiau, nei pradžioje buvote pasiryžę.

Susirasti patikimą pardavėją kartais gali būti iššūkis, todėl verta atsižvelgti į kelis punktus:

 • Patikrinkite pardavėjo atsiliepimus ir pirkėjų komentarus;
 • Įsitikinkite, kad pardavėjas gali suteikti išsamų durų būklės aprašymą ir papildomas nuotraukas;
 • Derėkitės dėl galimybės duris pamatyti gyvai prieš perkant;
 • Atkreipkite dėmesį į durų montavimo galimybes ir pristatymo sąlygas;

Palikite vietos tikslesnei durų kainai, remdamiesi rinkos tendencijomis ir turimais pasiūlymais, tačiau nepirkite už sumą, kuri jaučiatės neadekvati. Tiksli kainodara dažnai priklauso nuo durų būklės, amžiaus ir retenybės.

Kaip pasirinkti devėtas duris

Rinkoje yra daug pasirinkimų, kai ieškoma durų jūsų namams ar butui. Devėtos durys gali būti puikus pasirinkimas, tačiau svarbu žinoti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad vėliau nenusimintumėte dėl netinkamo įsigijimo. Šiame straipsnyje pateiksime praktinius patarimus, kurie padės jums apsispręsti renkantis devėtas duris.

Matmenys

Prieš viską, būtina tiksliai išmatuoti durų angos matmenis. Netinkamas durų išmatavimas gali lemti papildomus išlaidas, jei reikės pertvarkyti durų angą. Patartina pasiimti matuoklį lankantis pas pardavėją ir patikrinti durų aukštį, plotį ir storį. Taip užsitikrinsite, kad durys tikrai tiks į jūsų durų angą.

Apdaila

Patikrinkite, kokios būklės yra durų apdaila. Smulkūs įbrėžimai ar nusidėvėjimo ženklai dažnai yra neišvengiami, tačiau reikėtų įvertinti, ar durys nėra labai pažeistos ir ar nereikės jų perdažyti ar remontuoti. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos pagamintos durys, kad galėtumėte nustatyti, ar įmanomas jų atnaujinimas.

Spynos ir vyrių būklė

Labai svarbu įvertinti spynos ir vyrių būklę. Jei spyna sugedusi ar susidėvėjusi, gali prireikti jos keitimo, kas gali būti papildoma išlaidų našta. Vyriai taip pat turėtų veikti sklandžiai ir nebūti pernelyg laisvi. Jei vyriai sirengė ar durys neveikia kaip priklauso, ateityje gali tekti keisti visas duris.

Stiklo ypatumai

Jeigu durys turi stiklo elementus, tikrinkite ne tik stiklo būklę, bet ir tai, kaip jis tvirtinamas prie durų. Stiklas neturi būti įskilęs ar įtrūkęs, o jo tvirtinimo detalės – patikimos ir stiprios. Atkreipkite dėmesį, ar stiklas nėra praradęs skaidrumo ar susidėvėjęs, kas gali būti ne tik estetinis, bet ir šilumos išlaikymo klausimas.

Rinkoje kainos devėtų durų skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių, todėl nurodyti tikslų kainų diapazoną be konkrečių pavyzdžių yra sudėtinga. Vis dėlto, dažniausiai devėtos durys kainuoja žymiai pigiau nei naujos, tai gali būti puiki galimybė sutaupyti, jei radote gerai išlaikytas duris, atitinkančias jūsų poreikius.

Renkantis devėtas duris svarbiausia yra atidumas ir sąmoningas sprendimų priėmimas. Tikrinant visas smulkmenas, įvertinant durų būklę ir atitikimą asmeniniams poreikiams, įmanoma rasti kokybišką produktą už publiką. Taip įsigysite duris, kurios ne tik atrodys kaip naujos, bet ir tarnaus ilgai bei patikimai.

Priežiūra ir įrengimas: Durų tarnavimo laiko ilginimas

Durys yra vienas iš aktualiausių namų elementų, bet kartais mes pamirštame, kad jos reikalauja reguliarios priežiūros ir tinkamo įrengimo. Šis straipsnis jums padės suprasti, kaip išlaikyti duris gerą būklę ir išsaugoti jų funkcionalumą bei išvaizdą ilgą laiką.

Kaip prižiūrėti naudojamas duris?

Naudojamos durys kasdien patiria daug veiksmų – atidaromos, uždaromos, kartais net ir smūgiuojamos. Norint užtikrinti, kad jos tarnautų ilgai, būtina reguliariai jas tikrinti ir prižiūrėti.

 • Pamatai ir sąvaržos: Patikrinkite, ar durų pamatai yra tvirti ir nėra pažeisti. Jei pastebite, kad sąvaržos lūžta ar juda, jas reikia sukietinti ar pakeisti.
 • Teptukų ir užraktų priežiūra: Pasirūpinkite, kad užraktai ir vyriai būtų reguliariai tepami, tai leis durims sklandžiai atsidaryti ir užsidaryti.
 • Aplinkos sąlygų poveikis: Durys, veikiamos aplinkos – saulės, lietaus ar šalčio – gali deformuotis ar netekti savo spalvos, todėl reikėtų naudoti specialias dangas ar lakuotes, kurios apsaugos jų paviršių.
 • Valymas: Duris reikėtų reguliariai valyti naudojant tinkamus valiklius, kurie nepakenktų jų medžiagai.

Kaip teisingai įrengti duris?

Tinkamas durų įrengimas yra svarbus veiksnys, siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą. Čia yra keletas svarbių žingsnių:

 • Matmenų tikslumas: Prieš įsigyjant duris, būtina tiksliai išmatuoti angą, kurioje jos bus montuojamos.
 • Rėmo montavimas: Rėmas turi būti montuojamas taip, kad būtų stabilus ir teisingai lygiuojasi su sienomis, nes neteisingai sumontuotas rėmas gali sukelti problemų ateityje.
 • Sandybė: Užtikrinkite, kad tarp durų ir rėmo nebūtų tarpų – tai ne tik svarbu šilumos ir garso izoliacijai, bet ir siekiant užkirsti kelią drėgmės patekimui.
 • Profesionalūs įrankiai ir medžiagos: Naudokite tik kokybiškus įrankius ir medžiagas, kurie garantuos durų montavimo kokybę ir ilgaamžiškumą.

Nepaisant to, kiek patirties turite, kartais gali būti verta kreiptis į profesionalus montuotojus. Tai ypač pasakytina, jei įrenginėjate brangias ar sudėtingo dizaino duris. Profesionalai užtikrins, kad visi veiksmai būtų atlikti teisingai ir efektyviai, išvengiant galimų klaidų, kurios gali brangiai kainuoti ateityje.

Atkreipkite dėmesį, kad durų įrengimo ir priežiūros kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagų, durų tipo, regiono ir paslaugų teikėjų. Todėl, norint gauti tiksliausią informaciją, geriau pasikonsultuoti su keletu specialistų ir palyginti jų pasiūlymus.

Investuodami laiko ir dėmesio į savo durų priežiūrą ir tinkamą įrengimą, padidinsite jų tarnavimo laiką ir sutaupysite pinigų ilguoju laikotarpiu. Reguliarus atnaujinimas ir tvarkymas ne tik leis jūsų durims veikti nepriekaištingai, bet ir išlaikyti namų estetiką.

Kada verta rinktis naujas, o kada devėtas duris

Kiekvienas namų remonto ar statybos projekto etapas reikalauja atidumo ir svarbių sprendimų. Durys – ne išimtis. Jos ne tik garantuoja saugumą ir privatumą, bet ir yra svarbus interjero elementas. Taigi, kada verta rinktis naujas, o kada galima apsvarstyti devėtų durų įsigijimą? Pateiksime keletą atvejų, kurie padės jums apsispręsti.

Investavimas į naujas duris

Naujos durys dažniausiai renkamos dėl kelių pagrindinių priežasčių. Visų pirma, tai garantija, kad produktas bus be defektų ir su gamintojo suteikiamomis garantijomis. Be to, pasirinkus naujas duris, galima išsirinkti pageidaujamą dizainą, spalvą, medžiagas bei papildomas funkcijas, tokius kaip šilumos ar garso izoliacija. Naujos durys ilgaamžiškesnės ir vartotojui suteikia daugiau pasitikėjimo dėl saugumo.

Investicija į naujas duris gali būti ypač svarbi įsigyjant įėjimo duris, kurios turi atlaikyti aplinkos poveikį ir užtikrinti namų saugumą. Tai yra didesnė finansinė įsipareigojimų, tačiau daugeliu atveju – ilgalaikė investicija į namų komfortą ir saugumą.

Pirkimas devėtų durų

Į devėtas duris žiūrėti verta, jei yra ribotas biudžetas arba siekiama išsaugoti senovinės architektūros žavesį. Devėtos durys gali būti patrauklus pasirinkimas tiems, kurie remontuoja senus namus ir nori išlaikyti autentišką stilių. Neretai senos medinės durys būna gaminamos iš kokybiškesnio medžio nei dabartinės masinės gamybos durys.

Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad devėtos durys gali turėti slaptų defektų, sugedusius mechanizmus ar netektą estetinį patrauklumą. Todėl prieš perkant būtina atidžiai įvertinti durų būklę. Be to, devėtos durys dažnai neturi garantijų, o ir patikimumo bei saugumo atžvilgiu gali nusileisti naujoms.

Kainų skirtumai

Naujų durų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų medžiagų, gamintojo, dizaino ir papildomų funkcijų. Paprastos vidaus durys gali kainuoti šimtus eurų, o aukštos kokybės įėjimo durys – ir kelis tūkstančius. Tuo tarpu devėtų durų kainos yra žymiai mažesnės. Tačiau devėtos durys dažniausiai reikalauja papildomų pataisymų ar apdailos darbų, kurie gali padidinti bendrą kainą.

Svarbu pažymėti, kad į kainą reikėtų įskaičiuoti ir montavimo bei pristatymo išlaidas, kurios naujų durų atveju dažnai būna didesnės nei devėtų.

Tiek naujų, tiek devėtų durų pasirinkime svarbiausia atidi apžvalga ir tinkamas savo poreikių bei galimybių įvertinimas. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į išankstinę kainą, bet ir į tai, kokius ilgalaikius įsipareigojimus ir išlaidas durys gali atnešti ateityje.

Įsigyjant devėtas duris iš Norvegijos: ką reikėtų žinoti?

Prieš įsigyjant devėtas duris yra svarbu atsižvelgti į kelis pagrindinius aspektus, kad pirkinys būtų kokybiškas ir ilgalaikis. Devėtų durų pirkimas iš Norvegijos gali būti patrauklus dėl kelių priežasčių: galima rasti kokybiškas duris už žemesnę kainą nei naujas, taip pat yra galimybė įsigyti unikalaus dizaino gaminius, kurie suteiks originalumo jūsų namų interjerui. Tačiau svarbu ne tik sutaupyti, bet ir įsitikinti, kad durys bus ilgaamžės ir saugios.

Devėtų durų privalumai

Pirkimas iš antrinės rinkos gali pasiūlyti aukštos kokybės medinių arba metalinių durų už prieinamą kainą, ypač iš šalių kaip Norvegija, kurioje gyvenimo standartas aukštas ir prekėms keliami griežti kokybės reikalavimai. Devėtos durys dažnai yra gerai išlaikytos ir gali tarnauti dar keletą metų.

Ką reikėtų patikrinti prieš perkant?

 • Durų būklė: Patikrinkite ar nėra įbrėžimų, įlenkimų ar kitų pažeidimų, kurie gali lemti durų funkcionalumą ar estetiką.
 • Medžiagos kokybė: Pasidomėkite, iš kokios medžiagos pagamintos durys ir ar ji atlaiko Norvegijos klimato sąlygas, nes tai gali lemti jos ilgaamžiškumą bei saugumą.
 • Spynos ir vyriai: Įsitikinkite, kad spynos ir vyriai veikia be trukdžių ir nėra pažeisti, kadangi tai gali sukelti saugumo problemas.
 • Išmatavimai: Pasitikslinkite ar durų išmatavimai atitinka jūsų durų angos dydį. Netinkami išmatavimai gali sukelti papildomų sunkumų montuojant duris.

Apie kainas

Tikslių devėtų durų kainų nurodyti sunku, kadangi jos priklauso nuo daugelio veiksnių: durų būklės, amžiaus, gamintojo ir medžiagos. Paprastai kainos svyruoja nuo šimto iki kelių šimtų eurų, tačiau kainas geriausia lyginti atsižvelgiant į konkretų modelį ir rinkos siūlomą pasiūlą.

Renkantis devėtas duris iš Norvegijos, galima sutaupyti ne tik finansinius išteklius, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos, mažinant naujų gaminių paklausą ir gamybos poveikį aplinkai. Svarbu žinoti, kad atidumas ir atsakingas požiūris į pirkimą garantuos, jog durys tarnaus ilgai ir patikimai.

Naudingos nuorodos ir kontaktai: ieškant devėtų durų iš Norvegijos

Rinkoje dažnai pasitaiko situacijų, kai žmonės ieško ne tik naujų, bet ir devėtų daiktų, įskaitant duris. Devėtos durys iš Norvegijos gali būti geras pasirinkimas norintiems sutaupyti ar ieškantiems tam tikro stiliaus ar kokybės, kurios nebeįmanoma nusipirkti naujų prekių parduotuvėse. Šiame straipsnyje pateiksime informaciją, kuri padės jums rasti būtent tai, ko ieškote, bei naudingas nuorodas ir kontaktus, kurie gali būti pravartūs.

Kur ieškoti devėtų durų iš Norvegijos?

Ieškant devėtų durų iš Norvegijos, vertėtų pradėti nuo internetinių skelbimų portalų, kuriuose žmonės ir įmonės parduoda naudotas prekes. Taip pat, galima kreiptis į statybų aikšteles, renovuojamus namus arba naudotų statybinės įrangos parduotuves, kur dažnai būna galimybė rasti devėtų durų. Be to, yra specializuotų grupių socialiniuose tinkluose, kur žmonės dalinasi informacija apie parduodamus ar ieškomus daiktus.

Kontaktinė informacija gauti papildomai konsultacijai

Jeigu jums reikia papildomos pagalbos ar turite klausimų, galite kreiptis į importuotojus, kurie specializuojasi prekyboje tarp Šiaurės šalių, taip pat į įmones, teikiančias konsultacijas dėl importo/exporto tarp Lietuvos ir Norvegijos. Norėdami gauti patikimą konsultaciją, būtina kreiptis į įmones, kuriose dirba žmonės, gerai išmanantys logistikos ir prekybos ypatumus.

 • Gyventojai gali kreiptis į vietos prekybos atstovybes ir konsultacijų centrus.
 • Vartotojų teisių apsaugos organizacijos taip pat gali suteikti naudingos informacijos apie prekių kokybę ir importo procesą.
 • Teisinės konsultacijos gali būti reikalingos, kad suprastumėte importo mokesčius ir muitų procedūras.

Kainų orientacija

Devėtų durų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo durų būklės, amžiaus, gamintojo ir medžiagos, iš kurios jos pagamintos. Be to, kainą gali įtakoti ir transportavimo išlaidos bei įvairūs muitai, todėl nurodyti tikslią sumą būtų sudėtinga. Patartina orientuotis į tai, kad norint įsigyti aukštos kokybės devėtas duris iš Norvegijos, kaina gali būti žymiai mažesnė nei perkant naujas, bet vis tiek gali siekti kelis šimtus eurų. Siekiant sužinoti tikslias kainas, rekomenduojame susisiekti tiesiogiai su pardavėju arba konsultantu.